KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763296
nr 1576 3296
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Fåglar. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:55:50
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)